בס"ד
 
דוד אהרון שלישיית האחים אהרון

הסטורית משפחת אהרון - דוד, רחל והאחים אהרון

דוד אהרון - אביהם של האחים אהרון

דוד אהרון נולד בכ' אדר בשנת תשכ"ד 4.3.1964 למניינם, לאמא רחל חתון ולאבא מתנה אהרון המוכר בשם אבוסמיר ז"ל.
יליד: ישראל בשכונת התקווה תל אביב בגיל 4 אמו רחל חתון נהרגה בתאונת דרכים, בגיל 7 החל את לימודיו במוסד בית חינוך עיוורים בירושלים.

בגיל 10 התבשר בבשורה שאחיו איתן סמיר נהרג במלחמת יום הכיפורים.

בשנת 89 בהיותו בגיל 25 אחיו הרצל נפטר בדום לב, דוד היה מאוד קשור לאח הרצל ז"ל והיה בדיכאון זמן ממושך.

באותה תקופה היה מבקר בביתם של משפחת שמסיאן האמא טובה ידעה על כישוריו ויחדו החליטו לכתוב שיר על אחיו הרצל. בד בבד הזמר הידוע זוהר ארגוב היה אמור לשיר שיר על אחיו איתן סמיר שנפל במלחמת יום הכיפורים אלא שלצערינו עקב מה שקרה לזמר זוהר ארגוב לא הספיק לשיר את שירו של דוד. בעקבות כך שילב דוד את השירים לזכרם של הרצל ואיתן סמיר והאמא רחל חתון וקרא לשיר "הפרחים שנבלו" את המילים כאמור כתבו דוד אהרון וטובה שמסיאן. לחן דוד אהרון.

שיר זה פתח לדוד את הקריירה המוזיקאלית שיר נוסף שחיבר דוד נקרא "שיר לשלום" שהעובר על פי בקשה מיוחדת בזמן השלום עם מצרים.
שיר נוסף לכבוד יום ירושלים חובר על ידי דוד ונקרא "ירושלים בירת ישראל".

שני השירים חוברו על ידי דוד בזמן שהותו במוסד בית חינוך לעיוורים בירושלים.

לדוד אהרון יש משרד משגשג עם מוניטין משנת 90 דוד מפיק אומנים מכל הסוגים וגם עוזר לאנשי ציבור בהצלחה רבה ומודה לה' יתברך שנתן לו עזרה והזכות לגדול ולגדל אומנים ואנשי ציבור בזכות שרותי משרד משגשג שכיום מצליחים ומפורסמים, דוד ידוע בצניעותו בזכות יושרו. משנת 89 אנשי ציבור ואומנים רבים התפרסמו בזכותו. נציין שדוד אהרון לא כועס ואומר זה דרך העולם ושיהיה בהצלחה לכולם, פרטים נוספים יש עליו בכתבות באודות באתר של דוד אהרון הפקות, או באתר הרדיונט שהקים בינואר 2017, פרטים גם באתר זה.

 

רחל חלי אזולאי אהרון - אמם של האחים אהרון

רחל חלי אזולאי נולדה במוצאי צום כיפור לאחר ארוחה מפסקת בתאריך יא' בתשרי תשל"ד 27.9.74 לאמא ליליס לאה אזולאי שתיבדל לחיים ארוכים, ולאבא גסטון אזולאי ז"ל.

בגלל קדושת היום שנולדה ילדה צדיקה ולכן נתנו לה את השם רחל זאתי רחל שתטפל ותעזור למשפחה והנה כך היה.

רחל סיימה ללמוד בכיתה ח' את לימודיה ויצאה לעבוד בתעשייה האווירית כדי שתוכל לעזור ולתמוך במשפחה, והוסיפו לרחל עוד שם וקראו לה רחל חלי אזולאי.

רחל הייתה וכיום עקרת בית בשלנית מוצלחת כל מה שחשוב לה זה לדאוג למשפחתה בשנת 97 כאשר דוד אהרון הקים משרד לשידוכים בנוסף להפקות יפית הכרויות שנכנסה איתו כשותפה ופתחו ביחד משרד לשידוכים מצליח הידוע בכל רחבי הארץ הנקרא יפית היכרויות.

יפית נפגשה עם שדכנית בעיר רחובות והחליפה בניהם כמה אנשים בניהם הייתה רחל אזולאי עשו ביחד חילופי טלפונים.
ונציין שאותה אישה ששידכה ועזרה ליפית הכרויות למחרת נפטרה כולם אומרים שהתפקיד שלה היה בעולם הזה לשדך בין רחל אזולאי לדוד אהרון מהמאגר של יפית כיום רחל אזולאי ודוד אהרון נשואים באושר ויפית ממשיכה בצורה עצמאית לשדך ובזכותה הרבה משפחות התחתנו ביחד.

רחל חלי התחתנה בגיל 25 ודוד התחתן בגיל 35 הזוג אוהב שמח ומאושר היה שווה לדוד להקים משרד שידוכים זה.

מזה כארבע שנים לזוג דוד ורחל אהרון לא היו ילדים רחל לבנתיים השלימה את לימודיה ולמדה נהיגה ועזרה ועוזרת לדוד בכל נושאי המשרד כנהגת וכעקרת בית בהצלחה רבה

 

הוריהם של האחים אהרון - ההורים רחל ודוד אהרון

הזוג רחל אהרון ודוד אהרון התחתנו בי' בסיוון תשנ"ח 17.6.1998 האמא רחל חלי אהרון התחתנה בגיל 25 ודוד התחתן בגיל 35 הזוג אוהב שמח ומאושר האבא דוד אומר היה שווה לדוד להקים משרד שידוכים זה.

בארבע שנים הראשונות לנישואיהם לזוג דוד ורחל אהרון לא היו ילדים רחל לבנתיים השלימה את לימודיה ולמדה נהיגה ועזרה ועוזרת לדוד בכל במשרד כנהגת וכעקרת בית בהצלחה רבה.

כיום מנהלת משרד ובזכותה המשרד משגשג מצליח ופורח. במשרדיו יש הרבה אגפים ורחל חלי אהרון משתלטת ועוזרת לדוד בכל כי היא מזכירה מנהלת אירועים סמנכ"לית בזכותה הכל פורח.

אנו מייצגים במשרדנו: כנסים, מופעים, אירועים פרטיים משפחתיים, ימי כיף, אומנים מכל הסוגים, כח אדם, קוסמים, ליצנים, זמרים, להטוטנים, ייצוג אומנים.

לפרטים נוספים טל רב קווי: 035599225
נייד:0545255531
דוא"ל: davidaharonhafakot@walla.com 
טלפקס: 035505199
אתר: "דוד אהרון הפקות"

נציין שדוד אהרון בגיל 40 מחלתו התגברה ומאז אדם נכה בהליכה משתמש בכיסא גלגלים עיוור (רואה צללים בלבד) כבד דיבור (סובל משיתוק מוחי וממערכת העצבים) למרות נכותו ראשו צלול כותב מילים ולחן לזמרים מוכרים ולא מוכרים.

פרטים על משרדנו באתר של דוד אהרון הפקות ובטלפון רב קווי: 035599225 נייד: 05455255531

 

איך נולד הרעיון של האחים אהרון?

הזמר רמי דנוך באופן ספונטני הגיע למשרדם של דוד ורחל אהרון.

דוד השמיע לרמי את השירים של הילדים כל אחד שר את שירו באולפן רמי התלהב והמליץ שניגש להקליט אותם ביחד באולפן ומכאן נולד הרעיון של  האחים אהרון סני סיני אדם טלאור שנת 2014 תחשב להם כמוצלחת לכבוד חג החנוכה הוציאו אלבום בשם תקווה ואמונה שירים ים תיכוניים חסידיים לפני כן הוציאו  האחים אהרון סינגל בשיר הידוע שאו עיניים וגם הוציאו  מערכוני אהרון מצחיקים הנקראים מערכון בית חולים מערכון כדורגל מערכון עבודה בעיניים ומערכון אומנים שערך וכתב להם האבא דוד אהרון יש להם שירים מערכונים מצגת ביוטיוב ובפייסבוק פרטים נוספים תמצאו בגוגל, ביוטיוב, בפייסבוק, באתר של  האחים אהרון.

נציין במזל טוב סני סיני חגג בר מצווה בשנת 2016 קרא בתורה הכין דרשה יפה בהצלחה רבה שר את שיר "התקווה" בליווי אחיו אדם וטלאור המילים של האבא דוד אהרון ולחן הידוע המנון התקווה של הכלל, מבצעים  האחים אהרון ביוטיוב לחצו שיר "התקווה"  האחים אהרון, נציין ששני הסבות נפטרו לאחר שנה מהבר מצווה של סני סיני.

גם אדם הבן השני חגג בר מצווה בשנת 2017 קרא בתורה הכין דרשה יפה בהצלחה רבה שר את שיר "ישמח חתני" בליווי אחיו סני וטלאור המילים ולחן: של האבא דוד אהרון מבצעים  האחים אהרון ביוטיוב לחצו שיר "ישמח חתני"  האחים אהרון, אגב אדם אהוב הבריות אוהב לעזור לזולת מוכשר בשירה עוזר ותומך למשפחתו בכל, מתלווה עם הוריו לכל מקום.

נציין ש האחים אהרון בהופעת ביה"ס בנים - "בית דוד" חולון בשנת תשע"ג 2013, טלאור שיחק בתפקיד רב החובל, תפקיד ראשי, לאחר שנבחר מכל תלמידי ביה"ס בעודו בגיל 6 בכתה א', לחצו ביוטיוב טלאור אהרון רב החובל אדם אחיו בין ה 9 בכתה ד' השתתף, סני היה בן 10 בכיתה ה' השתתף בליווי שירה.  האחים אהרון סני אדם טלאור הם בעלי כישרון למשחק לשירה למרות שאלה ילדים אבל מוצלחים ההורים גאים בהם ברכה והצלחה לכולם  האחים נכון סני סיני אדם וטלאור.

 האחים אהרון מופיעים בכל רחבי הארץ, אירוע מרגש יחיד ומיוחד הופעה מלאה בליווי נגנים אפשרות להופעה על גבי פלייבקים במחירים ללא תחרות לברית, בר מצווה, חתונה, ועדי עובדים אירועים ציבוריים ולכל אירוע קבלת פנים וליווי מרגש לחופה משלבים שירים בריח ניחוח ים תיכוני חסידי פופ מקפיץ צפו בהם ביוטיוב  האחים אהרון שירים ומערכונים ללחוץ בגוגל אתר  האחים אהרון דוא"ל: davidaharonhafakot@gmail.com טלפון רב קווי: 035599225 טלפקס: 035505199 האבא דוד אהרון: 0545255531 האמא רחל חלי אהרון: 0545255532

להתראות בשמחות דוד אהרון הפקות ו האחים אהרון.

 

סני סיני - סולן האחים אהרון

סני סיני נולד לאמא רחל חלי אהרון ולאבא דוד אהרון.

סני סיני אהרון נולד לאמא רחל חלי ולדוד אהרון לאחר 4 שנים בשנת 2002 הבן שלנו סני היקר נולד בליל שבת קודש פרשת אישה כי תזריע וילדה בן זכר.

א' ראש חודש אייר תשס"ב למניינם 12.4.2002 בשעה 8:22 בערב שבת קודש בבית חולים וולפסון בחולון סני נולד בחודש תשיעי להריון שבוע 38 ושלושה ימים נציין ש האחים אהרון סני אדם טלאור נולדו ונשארו בבטן כאותו זמן עד הלידה יהי רצון שבנינו זה הקטן יהיה גדול בתורה ואנו ההורים רחל ודוד אהרון נראה ממנו נחת ושמחה.

סני קרוי על שם האח של האבא דוד ששמו היה סמיר שנפטר במלחמת יום הכיפורים כמו כן בראשי תיבות סני נ"י ובאנגלית my san (בן שלי) נציין שהמילה סני ברחוב ריינס שבו גר הם אותם אותיות להוסיף רק (האמא ששמה): רחל ילדה סני וגם י=ה' ונס= סני.

שהבן הבכור סני היה רק בן שנתיים בשנת 2004 היה איתנו בביקור אצל סבא רבא רוני בעיר לוד שסני עלה מדרגות עם עזרה של אמא הגיע למדרגה ה12 עזב את היד של אמא רחל ומעד (נפל) על הראש מכל המדרגות ואז סני התחיל לצחוק ולא קרה לסני כלום. נס גדול היה פה. וגם סני בגימטריה= 120 ואנחנו מקווים שלסני יהיו לו חיים ארוכים בריאים ושלמים עד 120 מכל המשפחה ותמיד יישאר פרח המשפחה לפני עצמו.

סני הבכור היה בגן נופר וגם בגן חב"ד וסיים כתלמיד בית ספר בית דוד בנים בחולון.

נזכיר שבגיל 7 בשנת 2009 שר את שירו שאבא דוד חיבר לו בילדות, מכאן נולד ריאיון של  האחים אהרון כיום שרים ביחד מזל טוב לסני להגיעך לגיל 13 חוגגים לך בר מצווה הוסיפו לך שם סיני כהמלצת מורינו ורבינו הרב הראשי לחולון הרב אברהם יוסף וכהמלצת רב המשפחה הרב רפאל מולה שמייעץ מדריך ועוזר בכל.

סני סיני מנהיג את כל הבית למרות גילו הצעיר שולט ועוזר לכל המשפחה בכל.

נציין שראש העיר של חולון מר מוטי ששון היה סנדק של סיני סני אומרים שהסנדק נותן השראה לבן הנולד לא סתם סני סיני מנהיג מצליח בכל. האבא דוד תמיד נדנד בעגלה ובנדנדה הרדים אותו עם שירי ערש גם כתב שיר עבורו, השיר שסני סיני שר בשם "אמא קנתה סני אהרון" נמצא באתר של  האחים אהרון ביוטיוב ובפייסבוק מכאן נולד הריאיון של  האחים אהרון.

 

אדם אהרון - סולן  האחים אהרון

אדם נולד לאמא רחל חלי אהרון ולאבא דוד אהרון.

יום שישי כ"ד באב תשס"ג למניינם 21.8.2003 בשעה 20:50 לאחר שנה וחצי מלידתו של הבן הבכור סני סיני בבית חולים וולפסון בחולון.

כבוד הרב שלנו רב המשפחה ר' רפאל מולה שליט"א היה סנדק בברית המילה של בננו היקר אדם וזו הייתה זכות גדולה לכל המשפחה.

יהי רצון שבננו זה הקטן גדול יהיה ואנו ההורים רחל ודוד אהרון נווה ממנו רוב נחת ושמחה.

האבא דוד היה גאה בבן השני שנולד ותמיד שהרדים אותו נדנד אותו בעגלה ושר לו אדם, אדם היקר אדם הקטן אדם, אדם המתוק אדם די תפסיק לבכות
פזמון: שתגדל אחיך ישמור עליך סני הבכור.

לאחר שאדם עלה לכיתה א' בבית ספר בית דוד בנים חולון כולם שמחו וביקשו מהאבא דוד שהמילים יוחדשו ויהיו מותאמות לגיל של היום שיחבר מילים לאותו לחן שהתחיל ללמוד האבא דוד כך עשה.

כשהאימא ביקשה לקרוא את השם אדם לפני כן פנתה לרב והתשובה הייתה משמחת אדם רשי תיבות=האושפיזין (האורחים בסוכה) אברהם, דוד, משה שלושה קדושים אלו הם היסודות של עם ישראל החל בגן חב"ד ותלמיד מצטיין שהצוות והתלמידים גאים בו. בחור מוזיקאי בעל רצון וכישורים אדם מדהים ותלמיד חרוץ עוזר לזולת לכל מי שצריך אהוב על כולם בכל מקום בכל זמן, השיר שאדם שר בשם "אדם אהרון אדם היקר" נמצא באתר של  האחים אהרון ביוטיוב ובפייסבוק מכאן נולד הריאיון של  האחים אהרון.

 

טלאור - סולן  האחים אהרון

כבוד הרב הראשי לחולון הרב הגאון אברהם יוסף שליט"א, בנו של מרן רבינו עובדיה יוסף שליט"א, היה סנדק בברית המילה של בננו "טלאור" וזו הייתה זכות גדולה לכל המשפחה.

הבן שלנו טלאור נולד באור ליום שישי י"ט תשס"ו למניינם 17.2.2006 בשעה 1:50 לפנות בוקר האימא ביקשה לקרוא בשם טלאור כי הוא נולד בין החושך לאור, טלאור נישאר בבטן כמו האחים שלו  האחים אהרון טלאור נולד בחודש התשיעי שבוע 38 ו3 ימים למרות כל הסיבוכים טלאור נולד בריא ושלם בחסדי שמיים מתנה מאלוקים והכל עבר בשלום.

יהי רצון שבנינו זה הקטן יהיה גדול ואנו ההורים רחל ודוד אהרון והבנים סני אדם נרווה ממנו רוב נחת ושמחה.

טלאור היה בגן נעמת ואז עבר לגן בית ספר ולבסוף בגן ישורון ואז התחבר לאחיו בבית ספר בית דוד כולם אומרים עליו תלמיד חרוץ מצטיין מקבל תפקידים באהבה מוזיקאי שר שמח עליז ומאושר.

דבר מרגש

במבצע צוק איתן באנו לבקר את חיילי צה"ל הפצועים שהגיעו מעזה ההורים והדודה: אתי אסתר שלום וכמובן אנו גם  האחים אהרון מסרנו לכל חייל שי צנוע, שמנו שירים ושימחנו את החיילים, נציין שרצינו לבקר חייל פצוע קשה הרופאים לא נתנו לנו להיכנס ולאף אחד מהמבקרים מסרנו את השי ואת ברכתנו לאחר כשבועיים שאותו חייל נפטר לפנות בוקר והבנו שהייתה לו אישה בהריון במזל טוב איזה יופי טלאור הבן היקר שלנו שיבדל לחיים ארוכים אוי המכתב שקראה טלאור בסוף גם הוסיף לה באיגרת הברכה ששלחו  האחים אהרון רשום טלאור גם הבת שלה שתזכה לגדול בתורה בחופה ובמעשים טובים הבנו שהחייל שנפטר היה גם שומר תורה ומצוות וילדה בת בגלל שהמקרה הרה בן הטל לאור אז האמא קראה לבת טלאור.

 

 
 

© כל הזכויות שמורות לדוד אהרון -  האחים אהרון      טלפון: 03-5599225      טלפקס: 03-5505199      נייד: 054-5255531/2   
   סטודיו פייג'רס-דיזיין בניית אתרים

דף הבית | יצירת קשר