בס"ד

 
דוד אהרון שלישיית האחים אהרון

הסטורית משפחת אהרון - דוד, רחל והאחים אהרון

דוד אהרון - אביהם של האחים אהרון

דוד אהרון נולד בכ' אדר בשנת תשכ"ד 4.3.1964 למניינם, לאמא רחל חתון ולאבא מתנה אהרון המוכר בשם אבוסמיר ז"ל.
יליד: ישראל בשכונת התקווה תל אביב בגיל 4 אמו רחל חתון נהרגה בתאונת דרכים, בגיל 7 החל את לימודיו במוסד בית חינוך עיוורים בירושלים.

בגיל 10 התבשר בבשורה שאחיו איתן סמיר נהרג במלחמת יום הכיפורים.

בשנת 89 בהיותו בגיל 25 אחיו הרצל נפטר בדום לב, דוד היה מאוד קשור לאח הרצל ז"ל והיה בדיכאון זמן ממושך.

באותה תקופה היה מבקר בביתם של משפחת שמסיאן האמא טובה ידעה על כישוריו ויחדו החליטו לכתוב שיר על אחיו הרצל. בד בבד הזמר הידוע זוהר ארגוב היה אמור לשיר שיר על אחיו איתן סמיר שנפל במלחמת יום הכיפורים אלא שלצערינו עקב מה שקרה לזמר זוהר ארגוב לא הספיק לשיר את שירו של דוד. בעקבות כך שילב דוד את השירים לזכרם של הרצל ואיתן סמיר והאמא רחל חתון וקרא לשיר "הפרחים שנבלו" את המילים כאמור כתבו דוד אהרון וטובה שמסיאן. לחן דוד אהרון.

שיר זה פתח לדוד את הקריירה המוזיקאלית שיר נוסף שחיבר דוד נקרא "שיר לשלום" שהעובר על פי בקשה מיוחדת בזמן השלום עם מצרים.
שיר נוסף לכבוד יום ירושלים חובר על ידי דוד ונקרא "ירושלים בירת ישראל".

שני השירים חוברו על ידי דוד בזמן שהותו במוסד בית חינוך לעיוורים בירושלים.

לדוד אהרון יש משרד משגשג עם מוניטין משנת 90 דוד מפיק אומנים מכל הסוגים וגם עוזר לאנשי ציבור בהצלחה רבה ומודה לה' יתברך שנתן לו עזרה והזכות לגדול ולגדל אומנים ואנשי ציבור בזכות שרותי משרד משגשג שכיום מצליחים ומפורסמים, דוד ידוע בצניעותו בזכות יושרו. משנת 89 אנשי ציבור ואומנים רבים התפרסמו בזכותו. נציין שדוד אהרון לא כועס ואומר זה דרך העולם ושיהיה בהצלחה לכולם, פרטים נוספים יש עליו בכתבות באודות באתר של דוד אהרון הפקות, או באתר הרדיונט שהקים בינואר 2017, פרטים גם באתר זה.

כיום דוד אהרון כותב שירים ומתמקד בעיקר לבניו בשירים במערכונים ובכל מיני סרטונים, בשנת 2020 בזמן הקורונה חברו היקר של דוד שהיה עובד איתו בשותפות שהיה כאח ועזר לו בעבודה הרבה- האמרגן המוכר שהביא אומנים פרסים מחו״ל- סעיד רבי, שהשם המסחרי שלו היה "דוד הפקות", אכל ונחנק למוות.

שהגבאי בבית הכנסת חלה כתב בזכותו שיר תודה לרופאים הנקרא: "מודים לרופאים", דוד אהרון המלחין ותמלילן- נכה, מרותק לכיסא גלגלים, עיוור, כבד שמיעה, כבד דיבור, למרות שמוגבל ראשו צלול ויכול להתגבר על הכל, דוד הקים שני ערוצים ביוטיוב בנפרד, ערוץ לשלישיית האחים אהרון וערוץ לדוד אהרון, צפו בי תכירו אותי באתר שלי ושל הילדים שלי ובערוצים החברתיים, האזינו לרדיונט קול דוד לשירים מכל הסוגים, דוד אהרון הפקות ברשתות החברתיות, כמו כן שלישיית האחים אהרון באתר וברשתות החברתיות, הגשנו שלישיית האחים אהרון וההורים רחל ודוד אהרון פרחים לצוות הרופאים והמטפלים.

בנוסף דוד כתב שיר בשם: "יומהולדת שמח" כמו כן שיר בשם "המדינה שלנו" ועוד שירים מוצלחים שיצאו לאור בנוסף לדברים שהוציא לבנים של דוד אהרון שכתב מילים ולחן ודוד זוכר שבתחילה כתב שירים כל התקשורת הייתה סביבו והייתה צמאה לשירים שכתב, עודדו אותו לכתוב עוד שירים, המשרד ממשיך לשגשג ועוזר להמון אנשים.

נציין שכיום דוד נשוי לאישה אשת חיל שגם עליה חיבר שירים, דוד תמיד מודה ליפה לוי שהכירה ושידכה בין דוד לרחל וכיום נשואים בעושר ואושר ולהם שלושה בנים וכל אחד פרח בפני עצמו.

בשנת 2013 דוד השמיע את השירים שבניו הקליטו באולפן (כל אחד שיר משלו מהילדות, סני- השיר: "אמא קנתה לך סני, אדם- השיר: "אדם היקר", טלאור- "נולדתי בשלום") לזמר הידוע רמי דנוך, ומכאן נולד הרעיון של הבנים שנקראים שלישיית האחים אהרון- סני, אדם, טלאור.

בשנות התשעים לדוד הייתה תחנות שידור פיראטיות והן גלי ים תיכון רדיו גל גלי השלום ורדיו לעדה הפרסית- קולה של איראן.
לדוד היה חלק פעיל במכתבים ראיונות בשירים בתוכניות, בתחנת ערוץ 7 של שידור מהאונייה הנקראת ארץ הצבי ומהיישוב בית אל בשומרון התחנה המוכרת והמוצלחת שבזמנו כולם דיברו עליה, ונציין שרשת ג׳ יצאה בתכניות שירים עבריים בלבד, חבל לכולנו שהתחנה נסגרה בגלל הפוליטיקה.

נציין שהרדיו הזה פעל בזמן ממושך עד שנת 2006 בזמן שהרדיו הפרסי פעל דוד אהרון הצליח להביא המון זמרים מארצות הברית שעברו לאיראן בניהם בשנת 2000 הביא למופע ייחודי מוצלח את הזמר המוכר בעדה הפרסית גהאן ז"ל, המופע היה בסינרמה והאולם היה מלא.

כמו כן דוד היה עושה דיסקו פרסי פעם בחודש (מסיבות של פרסים שמכירים זה את זו) לעדה הפרסית ודוד נעזר בזמר המוכר מהעדה הפרסית (וגם שר שירים ים תיכוניים) ואחיו האמרגן- חזי ושמוליק פניאן, במהלך המסיבות למרות שדוד ממוצא עיראקי אבל ידע שבפרסים יש גיבוש ושמחה בכל אירוע, דוד חבר אקו"ם בשנות ה90, במקביל בשנת 98 דוד עבד עם הזמר המוכר דודו יסמין וכתב לו שירים- מילים ולחן, והם הכירו ביחד את המועדון המוכר גוש 24 ראשון לציון, ונציין שמהשיר "ליל החתונה" דוד הכיר את אשתו רחל, ומהשיר "אהבת רחל" רחל הייתה בהריון והולידה את הבן הבכור סני.

נציין שעד שנת 2004 דוד וחבריו היו פועלים בתחנה הנגדית של סעיד דוד רבי (שהיה לו תחנת רדיו הנקראת "אסל רדיו פרסי") ושותפיו שמוליק וחזי פניין עבדו ביחד באמון ובעזרה הדדית והצליחו לגרום להנאה לעדה הפרסית עד היום דוד לבד עושה אירועים פרסיים עם חברה מהעדה הפרסית כגון הרצל, פרוויז, נבי, שהרם, אילנית, ועוד מרוב הצלחה כבירה.

נציין שבתאריך 28/11/2016 היוצר המוכר דוד אהרון התחיל לנהל עם המעבד הידוע אייבי קזס מאולפני אייבי מאסטר, את תכנית רדיו נט קול דוד שירים מכל הסוגים לכל הזמנים, למעוניין אפשר להאזין לתחנה.

כיום בגלל שיש אינטרנט חבל להוציא אלבומים כי זה מיותר, והוציא כל שיר בנפרד לדוגמא השיר "פרח שנבל" לזכרו של סמל איתן סמיר, דרך אגב בשנת 2021 דוד פתח עמוד נזכור לזכרו של איתן סמיר אהרון, בנוסף דוד דאג להוסיף פינה לבן דוד רב טוראי יוסי יוסף אחבון, והחייל היתום שקבור ליד איתן סמיר ואנחנו מזכירים ותמיד נזכיר, סמל נתן דוד (נתי) ליזר, והזכיר אותו בעמוד נזכור שקבור לידו, ואת החבר שהיה בשיירה עם סמל איתן סמיר- רב"ט מאיר אלימלך, והפלוגה הקימה לזכרם חורשה ביער המגינים בדרום.

כמו כן דוד הוציא שירים לבד בערוצים החברתיים בלי אלבום, בגלל שיש תחרות האמא רחל חלי אהרון ביקשה לעשות הפסקה מהשירה ואמרה להשקיע בלימודים ובחיים ואם ירצו לאחר מכן הם יחזרו לזה, יש להם את הניסיון הרקע והשירה להמשיך את המוזיקה של האבא דוד אהרון, וכיום שלישיית האחים אהרון מקיימים כיבוד הורים ומתפללים כחזנים ואדם ממשיך לעזור לאבא באיגרת ברכות ולכל המשפחה בכל.

 

רחל חלי אזולאי אהרון - אמם של האחים אהרון

רחל חלי אזולאי נולדה במוצאי צום כיפור לאחר ארוחה מפסקת בתאריך יא' בתשרי תשל"ד 27.9.74 לאמא ליליס לאה אזולאי שתיבדל לחיים ארוכים, ולאבא גסטון אזולאי ז"ל.

בגלל קדושת היום שנולדה ילדה צדיקה ולכן נתנו לה את השם רחל זאתי רחל שתטפל ותעזור למשפחה והנה כך היה.

רחל סיימה ללמוד בכיתה ח' את לימודיה ויצאה לעבוד בתעשייה האווירית כדי שתוכל לעזור ולתמוך במשפחה, והוסיפו לרחל עוד שם וקראו לה רחל חלי אזולאי.

רחל הייתה וכיום עקרת בית בשלנית מוצלחת כל מה שחשוב לה זה לדאוג למשפחתה בשנת 97 כאשר דוד אהרון הקים משרד לשידוכים בנוסף להפקות יפית הכרויות שנכנסה איתו כשותפה ופתחו ביחד משרד לשידוכים מצליח הידוע בכל רחבי הארץ הנקרא יפית היכרויות.

יפית נפגשה עם שדכנית בעיר רחובות והחליפה בניהם כמה אנשים בניהם הייתה רחל אזולאי עשו ביחד חילופי טלפונים.
ונציין שאותה אישה ששידכה ועזרה ליפית הכרויות למחרת נפטרה כולם אומרים שהתפקיד שלה היה בעולם הזה לשדך בין רחל אזולאי לדוד אהרון מהמאגר של יפית כיום רחל אזולאי ודוד אהרון נשואים באושר ויפית ממשיכה בצורה עצמאית לשדך ובזכותה הרבה משפחות התחתנו ביחד.

רחל חלי התחתנה בגיל 25 ודוד התחתן בגיל 35 הזוג אוהב שמח ומאושר היה שווה לדוד להקים משרד שידוכים זה.

מזה כארבע שנים לזוג דוד ורחל אהרון לא היו ילדים רחל לבנתיים השלימה את לימודיה ולמדה נהיגה ועזרה ועוזרת לדוד בכל נושאי המשרד כנהגת וכעקרת בית בהצלחה רבה

כיום רחל דואגת למשפחה בכל תחום, ושלכולם לא יחסר דבר.
כיום רחל הגיעה לגיל 46, נשואה לבעל בשם דוד ושניהם נשואים באושר ועושר עם ילדים, דואגים ומקיימים מצוות כיבוד אב ואם
ורחל גאה בבעלה דוד אהרון ובילדים סני סיני אדם טלאור, רחל אומרת טוב שהכרנו זה את זו, החיים ממשיכים ומזדקנים.

האמא רחל חלי אהרון ביקשה לעשות הפסקה מהשירה ואמרה להשקיע בלימודים ובחיים ואם ירצו לאחר מכן הם יחזרו לזה, יש להם את הניסיון הרקע והשירה להמשיך את המוזיקה של האבא דוד אהרון, וכיום שלישיית האחים אהרון מקיימים כיבוד הורים ומתפללים כחזנים ואדם ממשיך לעזור לאבא באיגרת ברכות ולכל המשפחה בכל.

 

הוריהם של האחים אהרון - ההורים רחל ודוד אהרון

הזוג רחל אהרון ודוד אהרון התחתנו בי' בסיוון תשנ"ח 17.6.1998 האמא רחל חלי אהרון התחתנה בגיל 25 ודוד התחתן בגיל 35 הזוג אוהב שמח ומאושר האבא דוד אומר היה שווה לדוד להקים משרד שידוכים זה.

בארבע שנים הראשונות לנישואיהם לזוג דוד ורחל אהרון לא היו ילדים רחל לבנתיים השלימה את לימודיה ולמדה נהיגה ועזרה ועוזרת לדוד בכל במשרד כנהגת וכעקרת בית בהצלחה רבה.

כיום מנהלת משרד ובזכותה המשרד משגשג מצליח ופורח. במשרדיו יש הרבה אגפים ורחל חלי אהרון משתלטת ועוזרת לדוד בכל כי היא מזכירה מנהלת אירועים סמנכ"לית בזכותה הכל פורח.

אנו מייצגים במשרדנו: כנסים, מופעים, אירועים פרטיים משפחתיים, ימי כיף, אומנים מכל הסוגים, כח אדם, קוסמים, ליצנים, זמרים, להטוטנים, ייצוג אומנים.

לפרטים נוספים טל רב קווי: 035599225
נייד:0545255531
דוא"ל: davidaharonhafakot@walla.com 
טלפקס: 035505199
אתר: "דוד אהרון הפקות"

נציין שדוד אהרון בגיל 40 מחלתו התגברה ומאז אדם נכה בהליכה משתמש בכיסא גלגלים עיוור (רואה צללים בלבד) כבד דיבור (סובל משיתוק מוחי וממערכת העצבים) למרות נכותו ראשו צלול כותב מילים ולחן לזמרים מוכרים ולא מוכרים.

פרטים על משרדנו באתר של דוד אהרון הפקות ובטלפון רב קווי: 035599225 נייד: 05455255531

בניהם של הזוג המאושר שהאחד משלים את השני, שהכירו בשידוך מוצלח מהשדכנית שהייתה שותפה של דוד אהרון- יפה לוי מראשון לציון המוכרת שחיתנה הרבה זוגות מי שמשמח חתן וכלה זוכה בחמישה קולות, והם "קול ששון וקול שמחה קול חתן וקול כלה קול מצהלות חתנים מחופתם".

בשנת 2014 דוד הוציא לבניו לאור אלבום שירים הנקרא "תקווה ואמונה", לאחר מכן בשנת 2015 הוציא אלבום של 20 שירים הנבחרים של הזמרים ששרים את שיריו של המשורר והיוצר דוד אהרון

בשנת 2015 ביצעו מערכונים ראיונות מסרים ובניהם- בראיון שהיה ב2015 בקול ישראל רשת מורשת עם השדרן גידי שרון שסני בראיון דיבר כשדרן ספורט מוצלח ביותר, ואפילו השדרן נדהם והתחיל לצחוק מרוב שהיה מוצלח.

לדוד היה חלק פעיל במכתבים ראיונות בשירים בתוכניות בתחנת ערוץ 7 מהאוניה ארץ הצבי ומהיישוב בית אל בשומרון התחנה המוכרת והמוצלחת שאתה מזמנו כולם דיברו עליה ונציין שרשת ג׳ יצאה בתכניות שירים עבריים בלבד הראיון הזה יצא מערוץ 7 חבל לכולנו שהתחנה נסגרה כיום בגלל שיש אינטרנט חבל להוציא אלבומים כי זה מיותר ישר הוציא כל שיר בנפרד לדוגמא השיר על אחיות זכרו של סמל איתן סמיר שיר יומהולדת בזמן הקורונה מה שרשמת ולהוסיף מהיוטיוב עלי שאני נכה והכל היכן שמופיע השיר הפרח שנבל לזכרו של סמל איתן סמיר זל בשנת 2021 דוד פתח עמוד נזכור לזכרו של סמל איתן סמיר כמו כן יש ערוץ בנפרד לילדים בערוצים החברתיים ביוטיוב.

 

איך נולד הרעיון של האחים אהרון?

הזמר רמי דנוך באופן ספונטני הגיע למשרדם של דוד ורחל אהרון.

דוד השמיע לרמי את השירים של הילדים כל אחד שר את שירו באולפן רמי התלהב והמליץ שניגש להקליט אותם ביחד באולפן ומכאן נולד הרעיון של  האחים אהרון סני סיני אדם טלאור שנת 2014 תחשב להם כמוצלחת לכבוד חג החנוכה הוציאו אלבום בשם תקווה ואמונה שירים ים תיכוניים חסידיים לפני כן הוציאו  האחים אהרון סינגל בשיר הידוע שאו עיניים וגם הוציאו  מערכוני אהרון מצחיקים הנקראים מערכון בית חולים מערכון כדורגל מערכון עבודה בעיניים ומערכון אומנים שערך וכתב להם האבא דוד אהרון יש להם שירים מערכונים מצגת ביוטיוב ובפייסבוק פרטים נוספים תמצאו בגוגל, ביוטיוב, בפייסבוק, באתר של  האחים אהרון.

נציין במזל טוב סני סיני חגג בר מצווה בשנת 2016 קרא בתורה הכין דרשה יפה בהצלחה רבה שר את שיר "התקווה" בליווי אחיו אדם וטלאור המילים של האבא דוד אהרון ולחן הידוע המנון התקווה של הכלל, מבצעים  האחים אהרון ביוטיוב לחצו שיר "התקווה"  האחים אהרון, נציין ששני הסבות נפטרו לאחר שנה מהבר מצווה של סני סיני.

גם אדם הבן השני חגג בר מצווה בשנת 2017 קרא בתורה הכין דרשה יפה בהצלחה רבה שר את שיר "ישמח חתני" בליווי אחיו סני וטלאור המילים ולחן: של האבא דוד אהרון מבצעים  האחים אהרון ביוטיוב לחצו שיר "ישמח חתני"  האחים אהרון, אגב אדם אהוב הבריות אוהב לעזור לזולת מוכשר בשירה עוזר ותומך למשפחתו בכל, מתלווה עם הוריו לכל מקום.

נציין שהאחים אהרון בהופעת ביה"ס בנים - "בית דוד" חולון בשנת תשע"ג 2013, טלאור שיחק בתפקיד רב החובל, תפקיד ראשי, לאחר שנבחר מכל תלמידי ביה"ס בעודו בגיל 6 בכתה א', לחצו ביוטיוב טלאור אהרון רב החובל אדם אחיו בין ה 9 בכתה ד' השתתף, סני היה בן 10 בכיתה ה' השתתף בליווי שירה.  האחים אהרון סני אדם טלאור הם בעלי כישרון למשחק לשירה למרות שאלה ילדים אבל מוצלחים ההורים גאים בהם ברכה והצלחה לכולם  האחים נכון סני סיני אדם וטלאור.

 האחים אהרון מופיעים בכל רחבי הארץ, אירוע מרגש יחיד ומיוחד הופעה מלאה בליווי נגנים אפשרות להופעה על גבי פלייבקים במחירים ללא תחרות לברית, בר מצווה, חתונה, ועדי עובדים אירועים ציבוריים ולכל אירוע קבלת פנים וליווי מרגש לחופה משלבים שירים בריח ניחוח ים תיכוני חסידי פופ מקפיץ צפו בהם ביוטיוב  האחים אהרון שירים ומערכונים ללחוץ בגוגל אתר  האחים אהרון דוא"ל: davidaharonhafakot@gmail.com טלפון רב קווי: 035599225 טלפקס: 035505199 האבא דוד אהרון: 0545255531 האמא רחל חלי אהרון: 0545255532

להתראות בשמחות דוד אהרון הפקות ו האחים אהרון.

 

סני סיני - סולן האחים אהרון

סני סיני נולד לאמא רחל חלי אהרון ולאבא דוד אהרון.

סני סיני אהרון נולד לאמא רחל חלי ולדוד אהרון לאחר 4 שנים בשנת 2002 הבן שלנו סני היקר נולד בליל שבת קודש פרשת אישה כי תזריע וילדה בן זכר.

א' ראש חודש אייר תשס"ב למניינם 12.4.2002 בשעה 8:22 בערב שבת קודש בבית חולים וולפסון בחולון סני נולד בחודש תשיעי להריון שבוע 38 ושלושה ימים נציין ש האחים אהרון סני אדם טלאור נולדו ונשארו בבטן כאותו זמן עד הלידה יהי רצון שבנינו זה הקטן יהיה גדול בתורה ואנו ההורים רחל ודוד אהרון נראה ממנו נחת ושמחה.

סני קרוי על שם האח של האבא דוד ששמו היה סמיר שנפטר במלחמת יום הכיפורים כמו כן בראשי תיבות סני נ"י ובאנגלית my san (בן שלי) נציין שהמילה סני ברחוב ריינס שבו גר הם אותם אותיות להוסיף רק (האמא ששמה): רחל ילדה סני וגם י=ה' ונס= סני.

שהבן הבכור סני היה רק בן שנתיים בשנת 2004 היה איתנו בביקור אצל סבא רבא רוני בעיר לוד שסני עלה מדרגות עם עזרה של אמא הגיע למדרגה ה12 עזב את היד של אמא רחל ומעד (נפל) על הראש מכל המדרגות ואז סני התחיל לצחוק ולא קרה לסני כלום. נס גדול היה פה. וגם סני בגימטריה= 120 ואנחנו מקווים שלסני יהיו לו חיים ארוכים בריאים ושלמים עד 120 מכל המשפחה ותמיד יישאר פרח המשפחה לפני עצמו.

סני הבכור היה בגן נופר וגם בגן חב"ד וסיים כתלמיד בית ספר בית דוד בנים בחולון.

נזכיר שבגיל 7 בשנת 2009 שר את שירו שאבא דוד חיבר לו בילדות, מכאן נולד ריאיון של  האחים אהרון כיום שרים ביחד מזל טוב לסני להגיעך לגיל 13 חוגגים לך בר מצווה הוסיפו לך שם סיני כהמלצת מורינו ורבינו הרב הראשי לחולון הרב אברהם יוסף וכהמלצת רב המשפחה הרב רפאל מולה שמייעץ מדריך ועוזר בכל.

סני סיני מנהיג את כל הבית למרות גילו הצעיר שולט ועוזר לכל המשפחה בכל.

נציין שראש העיר של חולון מר מוטי ששון היה סנדק של סיני סני אומרים שהסנדק נותן השראה לבן הנולד לא סתם סני סיני מנהיג מצליח בכל. האבא דוד תמיד נדנד בעגלה ובנדנדה הרדים אותו עם שירי ערש גם כתב שיר עבורו, השיר שסני סיני שר בשם "אמא קנתה סני אהרון" נמצא באתר של  האחים אהרון ביוטיוב ובפייסבוק מכאן נולד הריאיון של  האחים אהרון.

כשסני נולד בשנת 2002 שתלנו לכבודו עץ לימונים ובשם סני קוראים.

סני השתתף כסולן בלהקה של בית הספר, ואגב אביו חיבר שיר שסני שר אותו מטעם בית הספר הנקרא: "אני מאמין"

בתאריך א' באייר תשע"ה 20/04/2015 סני חגג בר מצווה (העלייה לתורה של סני סיני התקיימה בתאריך זה- ראש חודש א' באייר) מסיבת הבר מצווה נדחתה לאחר חג שבועות בגלל העומר, סני זכה שהסבא מצד האמא- גסטון אזולאי בן אסתר ומחלוף והסבא מצד האבא אבוסמיר מתנה אהרון בן לולו המוכר באזור המרכז זכו לראות אותו באירוע ולשמח אותו, נציין שלאחר שבועיים הסבא מצד האבא אבוסמיר מתנה אהרון בן לולו נפטר מדום לב בבית בן 93 היה במותו, יהי זכרו ברוך, כולם אמרו בשבעה שסבא אבוסמיר חיכה שהבר מצווה של סני סיני ייגמר ולאחר שבועיים נפטר, יש לסני זכות, מאז הבר מצווה של אחיו האמצעי אדם בשנת 2016 מגיעים לבית הכנסת ראשונים ואומרים פסוקי דזמרה כחזנים, וסני קורא בתורה כמידי ראש חודש עלייה שלישי ורביעי בהצלחה, וכולם משבחים את סני, האבא דוד גם כתב לכל אחד משלישיית האחים אהרון שיר לבר מצווה, לסני סיני שיר בשם: התקווה, מילים: דוד אהרון, לחן: המנון התקווה, בביצוע: הסולן סני סיני אהרון וליווי של שלישיית האחים אהרון.

בשנת 2018 סני סיים ללמוד במכללת פאר בחולון וקיבל תעודת קורס office + internet, (מצורף תעודת ההצטיינות שקיבל), סני למד בבית ספר אור משה עתידים במקצוע חשמל.

בשנת 2018 ביום ירושלים שלישיית האחים אהרון השתתפו בטקס בכותל המערבי בהשתתפות ראש הממשלה לשעבר בנימין נתניהו רב הכותל- שמואל רבינוביץ, והרב דוד ברוך לאו, סני סיני הסולן ושלישיית האחים אהרון שרו עם הקהל ב50 שנה לאיחוד ירושלים בכ"ח באייר תשע"ז 24/05/2017 (חודש אחרי יומהולדתו לגיל 15), נציין שסני הבכור קורא בספר תורה מאז הבר מצווה שלו כמידי חודש עליות שלישי ורביעי ויאמר לזכותו של אחיו הצעיר טלאור שלימד את סיני.

נציין שבתאריך 17/08/2020 סני למד בבית ספר אור משה עתידים בתל אביב חשמל כהכנה להנדסאי חשמל במשך שנתיים עשה בגרות של 3 יחידות ונציין שבמגמת מתמטיקה למד והשקיע ולא וויתר כל החופש רק לקח חומר בתשלום מהאינטרנט, ובגלל שטות קטנה שפתר את הכל במחשבון מדעי ובלי דרך נפסל, בתאריך י"ז אב תש"פ סני התקבל למכללת אדיר במרום ברמת הגולן במסגרת עתודה וחתם קבע, בגלל שההורים מוגבלים והיה חושב עליהם ולעזור להם בבית (וכמו כולם היה מתקשה ללמוד בזום), לכן לא הצליח להמשיך ללמוד כיתה י"ד, אבל קיבל מכתב הערכה לסיום כיתה י"ג והמשיך לקיים מצוות כיבוד הורים,סני זוכר ויזכור את מכללת אדיר במרום (ששם חגג יומהולדת לגיל 19, איך יודעים שסני בגיל 19, כל 19 השנה התאריך העברי והלועזי נפגשים בזמן שנולד, סני כיום בן 19 מחכה לשירותו הצבאי (להלן תעודת הערכה שקיבל מהמכללה בסיום כיתה י"ג).

האמא רחל חלי אהרון ביקשה לעשות הפסקה מהשירה ואמרה להשקיע בלימודים ובחיים ואם ירצו לאחר מכן הם יחזרו לזה, יש להם את הניסיון הרקע והשירה להמשיך את המוזיקה של האבא דוד אהרון, וכיום שלישיית האחים אהרון מקיימים כיבוד הורים ומתפללים כחזנים ואדם ממשיך לעזור לאבא באיגרת ברכות ולכל המשפחה בכל.

 

אדם אהרון - סולן האחים אהרון

אדם נולד לאמא רחל חלי אהרון ולאבא דוד אהרון.

יום שישי כ"ד באב תשס"ג למניינם 21.8.2003 בשעה 20:50 לאחר שנה וחצי מלידתו של הבן הבכור סני סיני בבית חולים וולפסון בחולון.

כבוד הרב שלנו רב המשפחה ר' רפאל מולה שליט"א היה סנדק בברית המילה של בננו היקר אדם וזו הייתה זכות גדולה לכל המשפחה.

יהי רצון שבננו זה הקטן גדול יהיה ואנו ההורים רחל ודוד אהרון נווה ממנו רוב נחת ושמחה.

האבא דוד היה גאה בבן השני שנולד ותמיד שהרדים אותו נדנד אותו בעגלה ושר לו אדם, אדם היקר אדם הקטן אדם, אדם המתוק אדם די תפסיק לבכות
פזמון: שתגדל אחיך ישמור עליך סני הבכור.

לאחר שאדם עלה לכיתה א' בבית ספר בית דוד בנים חולון כולם שמחו וביקשו מהאבא דוד שהמילים יוחדשו ויהיו מותאמות לגיל של היום שיחבר מילים לאותו לחן שהתחיל ללמוד האבא דוד כך עשה.

כשהאימא ביקשה לקרוא את השם אדם לפני כן פנתה לרב והתשובה הייתה משמחת אדם רשי תיבות=האושפיזין (האורחים בסוכה) אברהם, דוד, משה שלושה קדושים אלו הם היסודות של עם ישראל החל בגן חב"ד ותלמיד מצטיין שהצוות והתלמידים גאים בו. בחור מוזיקאי בעל רצון וכישורים אדם מדהים ותלמיד חרוץ עוזר לזולת לכל מי שצריך אהוב על כולם בכל מקום בכל זמן, השיר שאדם שר בשם "אדם אהרון אדם היקר" נמצא באתר של  האחים אהרון ביוטיוב ובפייסבוק מכאן נולד הריאיון של  האחים אהרון.

בשנת 2003 כשאדם נולד שתלנו עץ קלמנטינות מיוחד

אדם הבן האמצעי בין סני הבכור לבין טלאור הבן זקונים, אדם מסעד את אביו ואימו בכל, לאמא במשק בית ולאבא בגלל נכויותיו הרבות מסעד אותו בכל דבר, למרות שדוד נכה ראשו צלול ואדם עוזר לו בכל- במשרד בכתיבת מכתבים שירים ומערכונים ובכל דבר, אדם השתתף כזמר וכמדריך בבני עקיבא, גם סיים את לימודיו עד י"ב בבית ספר הראל בני עקיבא חולון, וכל מקום שהולך משקיע ותמיד רוצים אותו.

אדם הסולן ושלישיית האחים אהרון שרו עם הקהל ב50 שנה לאיחוד ירושלים בכ"ח באייר תשע"ז 24/05/2017

אדם עוזר לאביו משנת 2013 מגיל 10 במכתבים, בשירה, בערוצים החברתיים, זה הקטן יהיה גדול, בשנת 2016 אדם היה בריאיון בבית ספר הראל חולון, (נציין שלפי החוק אסור להגיד באותו יום אם הריאיון הצליח או לא), ואדם קיבל מראש ישיבת בני עקיבא בחולון הרב פיינה תשובה חיובית וכולם התרגשו, במהלך השנים שאדם למד כולם התפלאו איך אדם מצליח ללמוד ולא מבקש שום הנחה למרות שהיה עליו כל העול, האמא האבא בין השנים 2016-2021 שהאבא והאמא היו מגיעים לבית הספר היה להם כבוד שאדם היה מוותר על כל הדברים רק בשביל לעזור להם כי הם נכים ומוגבלים, נציין שאדם הולך כמידי ערב שבת לבני עקיבא בחולון ליד ביתו וליד חבריו שמנהיג ודואג כל אחד שיהיה שלום בין כולם כרב צעיר, בתאריך ז' באלול תשפ"א 15/08/2021 אדם התחיל את לימודיו כהנדסאי תוכנה במכללת אדיר במרום ברמת הגולן במסגרת עתודה, וחתם קבע, נציין לפני שהגיע למכללה בריאיון בחנו אותו ושאלו שאלות בהתאם לבגרויות שלו חטפו ואהבו אותו כמו כולם.

בתאריך י"ג באב תשע"ו 21/08/2016 לאדם היה בר מצווה וכולם בירכו אותו לטובה, הסבא המוכר אבוסמיר לא זכה לראות אותו בבר מצווה, נציין שבבר מצווה שלו היה ספר תורה ואדם סחב את זה לבד בין כל הקהל בליווי ושירה של אחיו סני וטלאור משלישיית האחים אהרון עול מלכות שמיים מילים: מהמקורות, לחן: דוד אהרון, האבא דוד גם כתב לכל אחד משלישיית האחים אהרון שיר לבר מצווה, לאדם שיר בשם: ישמח חתני, מילים ולחן: דוד אהרון, בביצוע: הסולן אדם אהרון וליווי של שלישיית האחים אהרון.

מאז הבר מצווה של אדם בשנת 2016 מגיעים לבית הכנסת ראשונים ואומרים פסוקי דזמרה כחזנים, ואדם קורא בתורה כמידי חודש וכולם משבחים את אדם, מאותה שנה (משנת 2016) אדם הפיץ עם אביו את האיגרת ברכות וכיום ממשיך את הפסוקי דזמרה והאיגרת ברכות עד היום הזה, נציין שהאבא דוד מכין עם אדם דפים הנקראים איגרת ברכות וכל שבוע יש שאלה שבועית ואדם עוזר לו בשאלות
וכיום אדם הוציא סרט עצמאי מוצלח עם הבית ספר הראל בני עקיבא חולון ומחכה לתשובה ומשתתף בתחרות פסטיבל דוקו (פסטיבל ארצי של בתי הספר).

טוב שהרב רפאל מולה היה הסנדק של אדם, בזכות ההשראה שלו מצליח כמוהו ומשמש למשפחה כרב בכל דבר וכל דבר מתייעצים באדם אהרון, כיום אדם סיים את לימודיו וממשיך למכללת אדיר במרום י"ג- י"ד וכולנו נאחל לו בהצלחה.

האמא רחל חלי אהרון ביקשה לעשות הפסקה מהשירה ואמרה להשקיע בלימודים ובחיים ואם ירצו לאחר מכן הם יחזרו לזה, יש להם את הניסיון הרקע והשירה להמשיך את המוזיקה של האבא דוד אהרון, וכיום שלישיית האחים אהרון מקיימים כיבוד הורים ומתפללים כחזנים ואדם ממשיך לעזור לאבא באיגרת ברכות ולכל המשפחה בכל.

 

בקרו בעמוד של אדם אהרון - משפחה מעל הכל

 

טלאור - סולן  האחים אהרון

כבוד הרב הראשי לחולון הרב הגאון אברהם יוסף שליט"א, בנו של מרן רבינו עובדיה יוסף שליט"א, היה סנדק בברית המילה של בננו "טלאור" וזו הייתה זכות גדולה לכל המשפחה.

הבן שלנו טלאור נולד באור ליום שישי י"ט תשס"ו למניינם 17.2.2006 בשעה 1:50 לפנות בוקר האימא ביקשה לקרוא בשם טלאור כי הוא נולד בין החושך לאור, טלאור נישאר בבטן כמו האחים שלו  האחים אהרון טלאור נולד בחודש התשיעי שבוע 38 ו3 ימים למרות כל הסיבוכים טלאור נולד בריא ושלם בחסדי שמיים מתנה מאלוקים והכל עבר בשלום.

יהי רצון שבנינו זה הקטן יהיה גדול ואנו ההורים רחל ודוד אהרון והבנים סני אדם נרווה ממנו רוב נחת ושמחה.

טלאור היה בגן נעמת ואז עבר לגן בית ספר ולבסוף בגן ישורון ואז התחבר לאחיו בבית ספר בית דוד כולם אומרים עליו תלמיד חרוץ מצטיין מקבל תפקידים באהבה מוזיקאי שר שמח עליז ומאושר.

דבר מרגש

במבצע צוק איתן באנו לבקר את חיילי צה"ל הפצועים שהגיעו מעזה ההורים והדודה: אתי אסתר שלום וכמובן אנו גם  האחים אהרון מסרנו לכל חייל שי צנוע, שמנו שירים ושימחנו את החיילים, נציין שרצינו לבקר חייל פצוע קשה הרופאים לא נתנו לנו להיכנס ולאף אחד מהמבקרים מסרנו את השי ואת ברכתנו לאחר כשבועיים שאותו חייל נפטר לפנות בוקר והבנו שהייתה לו אישה בהריון במזל טוב איזה יופי טלאור הבן היקר שלנו שיבדל לחיים ארוכים אוי המכתב שקראה טלאור בסוף גם הוסיף לה באיגרת הברכה ששלחו  האחים אהרון רשום טלאור גם הבת שלה שתזכה לגדול בתורה בחופה ובמעשים טובים הבנו שהחייל שנפטר היה גם שומר תורה ומצוות וילדה בת בגלל שהמקרה הרה בן הטל לאור אז האמא קראה לבת טלאור.

עץ מנגו זרענו בשם טלאור קראנו

מאז הבר מצווה של אדם בשנת 2016 מגיעים לבית הכנסת ראשונים ואומרים פסוקי דזמרה כחזנים, וטלאור קורא בתורה כמידי חודש וכולם משבחים את טלאור.

הייתה הופעה של בית הספר בית דוד (בו טלאור למד) בשנת 2014 והיה תחרות מי יהיה השחקן הראשי- רב החובל, ומבין כל תלמידי בית הספר טלאור נבחר להיות השחקן הראשי ויצאו לאור תקליטורים של המופע בכל הארץ, בגלל שהמופע היה יפה כולם רכשו את הדיסקים

בבית ספר דביר הנקרא לשעבר נאות שושנים, שר את השיר "אל ארץ צבי" כסולן (השיר ששר אותו יהורם גאון במבצע אנטבה בסרט "מבצע יהונתן" על שם אח של ראש הממשלה לשעבר ביבי נתניהו).

טלאור הסולן ושלישיית האחים אהרון שרו עם הקהל ב50 שנה לאיחוד ירושלים בכ"ח באייר תשע"ז 24/05/2017
ב01/09/2018 טלאור התחיל בכיתה ז' את לימודיו בבית הספר הראל חולון, נציין שאחיו האמצעי אדם שמר דאג ועזר, הדריך ולימד עד שטלאור התאקלם.

בתאריך י"ט שבט תשע"ט 25/01/2019 טלאור חגג בר מצווה והמסיבה נדחתה בעקבות מותו הפתאומי של האח של האמא רחל- ששמו מיכאל אזולאי בן ליליס לאה ז"ל, יהי זכרו ברוך, האבא דוד גם כתב לכל אחד משלישיית האחים אהרון שיר לבר מצווה, לטלאור שיר בשם: טלאור שלנו, מילים ולחן: דוד אהרון, בביצוע: הסולן טלאור אהרון וליווי של שלישיית האחים אהרון, באותה תקופה קראו לשלישיית האחים אהרון- האחים אהרון, וחזרנו לשם המקורי

כיום טלאור נמצא בבית ספר הראל בני עקיבא חולון, לומד בגרות מלאה 5 יחידות לומד סייבר ומתכוון להמשיך ללמוד סייבר, כמקצוע לחיים ובעזרת ה' גם לצבא.

בתאריך 07/06/2020 לפני הקורונה טלאור רכש תוכנת סייבר וכיום בשנת 2020 בגלל הקורונה הפסיק ללמוד אבל בעזרת ה' איך שאומרים כשהמגיפה תיגמר ימשיך בלימוד וגם בשפת המחשבים.

נציין שטלאור עוזר בבית להורים ואותם התכונות שיש לרב אברהם יוסף שליט"א יש גם לטלאור- עקשן ולא וותרן וראשו צלול כמותו, מי ייתן וימשיך בדרך שלו, המשפחה גאה בטלאור, טלאור תלמיד עקשן מתמיד ולא וותרן.

האמא רחל חלי אהרון ביקשה לעשות הפסקה מהשירה ואמרה להשקיע בלימודים ובחיים ואם ירצו לאחר מכן הם יחזרו לזה, יש להם את הניסיון הרקע והשירה להמשיך את המוזיקה של האבא דוד אהרון, וכיום שלישיית האחים אהרון מקיימים כיבוד הורים ומתפללים כחזנים ואדם ממשיך לעזור לאבא באיגרת ברכות ולכל המשפחה בכל.

 

 
עצי ההיסטוריה של משפחת אהרון

 
 

© כל הזכויות שמורות לדוד אהרון -  האחים אהרון      טלפון: 03-5599225      טלפקס: 03-5505199      נייד: 054-5255531/2   
   סטודיו פייג'רס-דיזיין בניית אתרים

דף הבית | יצירת קשר